Antypespirant a nowotwór

Żyjemy w świecie w którym chcemy być idealni. Robimy wszystko aby zlikwidować wszystkie niechciane zapachy, zbędne włosy, zmarszczki, o kilogramach nie wspominając. Poddajemy się obowiązującym trendom i trudno zrezygnować nam z dobrodziejstw cywilizacji. Tylko czy aby na pewno te zdobycze nam służą?
Chcemy być idealni pod każdym względem i często zapominamy o tym, ze w walce o ta idealność często zapominamy o tym, że najważniejsze jest ZDROWIE Jedna z podstawowych kwestii jest stosowanie antypespirantów ale czy zdajemy sobie sprawę z tego jakie mają one skład? co to oznacza do naszego organizmu? czy konsekwencje nas nie przerażają? czy warto aż tak ryzykować? Jestem pewna, że jeden spacer po korytarzu oddziału onkologii skłoniłby nas wszystkich do refleksji na ten temat… Badanie wskazuje, że częste stosowanie antyperspirantów może prowadzić do gromadzenia się aluminium w tkance piersi, oraz że może prowadzić u kobiet, które je stosują kilka razy dziennie, zaczynając w wieku poniżej 30 lat, do zwiększonego ryzyka zachorowania na raka piersi.
Przed 30 rokiem życia… a przecież antypespiranty używane są juz przez nastolatków… Dostępne są również mniej popularne produkty, które są bezpieczne a dlaczego? dlatego że nie zawierają szkodliwych substancji, oparte są na naturalnych wyciągach z roślin. – lippia trójlistna, woda z owoców pomarańczy i natron działają dezodoryzująco i zapobiegają powstawaniu przykrych zapachów. – Połączenie tlenku cynku, wyciągu z orzecha włoskiego i ziemi okrzemkowej zapewnia długo utrzymujące się uczucie świeżości. -Oleje roślinne i naturalne substancje nawilżające dostarczają wrażliwej skórze pach pielęgnujące lipidy.
Zapraszam https://agnieszkarewers.ringana.com/…/fresh-deodorant/…